Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 472 komentarze

kokos26

kokos26 - „Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów”

Skandal-Ruscy podmienili tablicę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyprawa prezydentowej Komorowskiej i części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej zakończyła się skandalem...

 Wyprawa prezydentowej Komorowskiej i części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej zakończyła się skandalem. Nie ma już widniejącej na zdjęciu tablicy, a jej miejsce zajęła ruska, na której w ogóle nie jest napisane, jaki był cel polskiej delegacji udającej się do Katynia.

Ciekawe, co na to Bul-Komorowski, który w tym miejscu ma stanąć 11 kwietnia, obok Miedwiediewa.

Na uwagę zasługuje reakcja profesora Jana Hartmanna, który na antenie TVN24 stwierdził, że napis na polskiej tablicy był niefortunny, a owa w tajemnicy dokonana nocna podmianka to zapewne dzieło jakiś lokalnych urzędników, a nie władz centralnych, bo Rosja to bardzo zdecentralizowany kraj. Większej bzdury dawno nie słyszałem.

Panie adwokacie Putina, Hartmann bez zgody Kremla nikt by w Rosji nie odkręcił jednej śrubki z tej tablicy.

KOMENTARZE

 • @Łażący Łazarz
  Najgorsze, że od razu u nas dochodzą do głosu tacy adwokaci Kremla jak gnidy Hartmann i Torańska.
  Z takim pokracznym państwem jak III RP nie liczy się maleńka Litwa, a co tu mówić o Rosji, która zainstalowała tu swoich pucybutów.
 • podmiana czy kradzież?
  A ja myślę, że bez zgody naszych władz ,też nikt by nie odważył się jednej śrubki z tej tablicy odkręcić
 • @kokos26
  Jan Hartmann (ur. 1967 we Wrocławiu) – filozof, profesor nauk humanistycznych, wydawca i publicysta, kierownik Zakładu Filozofii i Bioetyki w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  Jest członkiem-założycielem loży masońskiej B'nai B'rith Polska, reaktywowanej w 2007 roku. Od lutego 2011 jest przewodniczącym Zespołu do Spraw Dobrych Praktyk Akademickich przy Ministrze Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest synem Stanisława Hartmana i praprawnukiem rabina Izaaka Kramsztyka.
 • Już zaczyna się taniec propagandowy MSZ i prezydenta.
  Już, niedawny szef działu zagranicznego GW a obecnie rzecznik prasowy MSZ Marcin Bosacki "informuje"a tak naprawdę łże w żywe oczy, że "Rosjanie nam sygnalizowali, że nie podoba się im tablica". Czy ktoś inny o tym słyszał? Wątpię.
  Widać, że próbują ukryć swoją rolę pionków, jakimi są w tej i w innych rosyjskich grach ...
 • "Na tym będzie nie koniec" ŁŁ
  Bedzie, będzie... ale początek końca Rosji w Polsce... Smoleńsk to początek końca. Pozdrawiam nieistotnym głosem z obrzeży ekranu.
 • @Łażący Łazarz
  K...a co oni zrobili z Polski
  Bóg opluty na Krakowskim Przedmieściu
  Honor zniknął pod plandeką pod Smoleńskiem
  Ojczyzna znieważona i zaprzedana obcym

  Czas powiedzieć dość i pogonić tych szkodników
 • @Tomasz A.S. Ten Hartman to jeden ze spiskowców, z Wajdą na czele,
  którzy rozpętali wojnę polsko - polską, prowokując akcję sprzeciwu wobec pochowania Pary Prezydenckiej na Wawelu! Jego nienawiść do Polaków a serwilizm względem Ruskich, widoczna jest na każdym kroku. Usiłuje teraz odsunąć podejrzenie od Putina, sugerując kłamliwie, że władze miasta Smoleńska mogły na własną rękę podmienić tablice.
 • @HKM
  Zgadzam się bez zgody KAT-a kacapy nic by nie zrobili.
 • @
  Trzeba odzyskać Polskę. Nie wystarczy tylko pogonić agenturę
 • @kokos26
  Słyszałem, że w ramach konsensusu zrobią napis o delegacji, która zginęła jadąc na obchody uczczenia ofiar zbiorowego samobójstwa. ;-) Prowokują, prowokują i obserwują. W Gliwicach polscy bandyci zostali zneutralizowani, ale czy rosyjskim służbom bezpieczeństwa uda się zapobiec wysadzeniu jakiś budynków przez polskich terrorystów?
 • @Igor Czajka
  Chyba się nie uda, zwłaszcza, że dzisiejsza Polska nie byłaby w stanie stawić czoła nawet Litwie nie mówiąc już o takiej Białorusi, a to tutaj znajduje się 90% europejskich zasobów węgla, największe obok Francji złoża gazu łupkowego w Europie i jedne z największych złóż geotermalnych na świecie.
 • @all
  Na tym nie koniec. Pogrzebano za życia żonę Władysława Stasiaka:

  http://www.tvn24.pl/12691,1698841,0,1,zamiast-zmarlego-wladyslawa-stasiaka-wyczytano-jego-zone,wiadomosc.html
 • @kokos26
  Typowe dla tej części rosyjskiej nomenklatury, która jest bardziej dziczą aniżeli cywilizacją, ciekawe co na to piewcy pojednania, pewnie usłyszymy, że nie warto sobie zaprzątać głowy jakimiś tablicami, Nałęcz i Niesiołowski powiedzą, że to Kaczyński zwinął tablicę by popsuć wspaniałe relacje, Tusk i HGW powiedzą, że trzeba brać przykład i nie wywalać do śmieci zniczy i kwiatów czy zdjęć ale wreszcie zrobić porządek z nieprawo(PO)myślnymi tablicami w Polsce
 • @kokos26
  Hartmann tak bredzi, że aż mnie to śmieszy, powiedział, że PRL było w sumie dobre bo było zamrażarką II RP, a po 10kwietnia ten podział się odradza co jest dobre, że widać to, ale złe ogólnie...
 • @kokos26
  Wicie czego chcą? Pokazać swoim w telewizorni antyrosyjskie zachowania pod ambasadą, by napuścić na siebie oba narody. Prawidłowa reakcja? To głuche milczenie plus napisy w wielu językach w stylu: "Dlaczego rząd Rosji chce nas skłócić z Rosjanami?"
 • Hartman jest prof. salonu
  Jan Hartman był wykładowcą w Akademii Humanistycznej w Pułtusku-kuźni sowieckich wielbicieli, publikował w gw, Polityce. Nic dodać nic ująć. Ukończył KUL dla kamuflażu. Rocznik 1967, więc młody i wykształcony z miasta.
 • @kokos26
  Co się nie uda? Napaść na Polskę pod pozorem walki z terroryzmem? To jest realne właśnie dlatego, że Polska nie byłaby w stanie stawić czoła nawet Litwie. A jak przebiegają granice realnych (a nie papierowych) sojuszy to widać było w czasie pogrzebu:
  http://igor.czajka.art.pl/2010/04/granice-prawdziwych-sojuszy.html
 • @Łażący Łazarz
  Łazarzu to mocne słowa ale nie można się z nimi nie zgodzić. Oglądając, przypadkiem fragmenty relacji, zauważyłem tę nową tablicę i byłem zdziwiony. Nie wyobrażam sobie wojny ani sporu o tablicę... ale jednak chyba są jakieś granice, czy nie? czy nie ma żadnych?
  Mnie się chce wyć, ale ja cieniarz jestem...
  Pozdrawiam
 • Ohydna prowokacja
  Prowokacja jest w typowo ruskim stylu. Zaskoczyć i upokorzyć. Pytanie co może zrobić polska strona oprócz żądania wyjaśnienia na poziomie MSZ? Dużo zależy od tego jak ustosunkuje się do tego Miedwiediew, bo zakładam, że Komorowski ten temat musi poruszyć.

  Pisanie o nożach żądnych krwi nic nie da. Pospolite ruszenie też nie załatwi sprawy.
 • @carcajou
  też mi się wydaję, że pod ambasadą będzie dziś sporo telewizji i prowokatorów by pokazać "płonącą ambasadę", może trochę przerysowałem, ale Rosjanie ewidentnie potrzebują pretekstu, żeby zakończyć pojednanie.
 • @Słoik Konfitur
  "bo zakładam, że Komorowski ten temat musi poruszyć."

  HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE.
 • @Igor Czajka
  Chodziło mi, że nie uda się ruskim służbom zapobiec atakowi polskich terrorystów :)
 • @Paulo
  Ambasada jest podobno już odgrodzona. Nie wolno dać się sprowokować - milczeniem należy pokazać siłę.
 • @Łażący Łazarz
  "gdy kat odda mocz na jego grób", a moskiewskie kukły z polskimi nazwiskami to zliżą z miłością w oczach.

  Kiedy pierwszy raz czytałem zakończenie "Roku 1984" sądziłem, że Orwell interpolował mechanizmy systemu totalitarnego zniewolenia poza rzeczywistość. Zacząłem zwracać uwagę na ten mechanizm przy lekturze Sołżenicyna, Herlinga-Grudzińskiego, Czapskiego, Mackiewicza. Wkrótce zobaczyłem, że funkcjonuje wszędzie także w rzeczywistości, w sferze publicznej i prywatnej. Na przykład pierwszym sekretarzem PZPR w moim instytucie był człowiek, któremu zgładzono na jego oczach rodziców gdy był dzieckiem i który trafił do Polski po długiej tułaczce i poniewieraniu w głodzie i strachu.
 • @kokos26
  A OK, no to się nie zrozumieliśmy ;-) Choć raczej powinienem :-(
 • ciąg dalszy wyppowiedzi "Elity"
  Iwona Saryusz-Skąpska na temat zmiany tablicy "Tworzenie dzisiaj złej atmosfery wokół zmiany tablicy jest bardzo niepokojące" - czytam i nie wierzę !!! Znowu Ci co się oburzają są winni a sprawcy wybieleni
 • @carcajou
  "Nie wolno dać się sprowokować - milczeniem należy pokazać siłę."

  Dokładnie.
 • od miesiecy mowie, ze szczatki samolotu pod smolenskim brezentem
  sa symbolem sowieckiej okupacji, to co obserwujemy to sa tego efekty, ale to dopiero poczatek, kiedy dostaniemy zdecydowany i koncowy cios nozem w plecy?...niebawem, upokorzen bedzie jeszcze wiecej, nic dziwnego, ze Kaczynski w tym sowieckim cyrku nie chce brac udzialu...Komorowski i Tusk musza....
 • Pojednanie po bolszewicku
  Tak się kończy "pojednanie" z FSB i KGB. Tusk z morderczego uścisku Putina już się nie wywinie.
  Nasuwają się poza tym analogie z usunięciem przez SB w 1981 roku Krzyża Katyńskiego z cmentarza na Bródnie w Warszawie, który został umieszczony m.in. z inicjatywy braci Melaków.
 • trochę obok
  http://www.tvn24.pl/12691,1698841,0,1,zamiast-zmarlego-wladyslawa-stasiaka-wyczytano-jego-zone,wiadomosc.html


  a przed chwilą na uroczystości przemawiał p. Skąspki - stryj p. Iwony - który mówi, że nie trzeba łączyć Katynia i katastrofy, która zdarzyła się kilka kilometrów dalej rok temu, nie trzeba szumu wokól tego, rodzinom też...

  czy to Polska jeszcze czy to Rossija???
 • @Paulo
  Notka wciąż pasuje

  http://carcajou.salon24.pl/240406,nie-dajcie-sie-skanalizowac
 • WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  WYJĄTKOWO WAŻNA W KONTEKŚCIE ZMIANY TREŚCI TABLICY W SMOLEŃSKU JEST DZISIEJSZA DEMONSTRACJA POD AMBASADĄ ROSYJSKĄ!

  Sobota, godz. 18.00 - pod ambasadą Rosji w Polsce (ul. Belwederska 49, Warszawa) rozpocznie się manifestacja.


  Bardzo proszę o linkowanie tej informacji.
 • Skandaliczna niegrzeczność.
  Władze Rosji pokazały swoje prawdziwe oblicze. Ile hipokryzji było w geście Putina rok temu. Jednocześnie zarówno polskie władze, jak i ci członkowie rodzin będących dziś w Smoleńsku pokazali uległość z przyzwyczajenia.
  Taką tablicę to niech sobie Putin zamontuje na swojej daczy.
  Platforma skompromitowała się do reszty. A minister Sikorski to, nic nie znaczący pionek.
 • @carcajou
  A co tak się boimy rzucić w ambasadę Imperium Zła koktailem mołotowa? Chcą tego, to niech mają. Przecież zawsze ktoś może to zrobić. Ale może przestańmy się ciągle certolić, a jeżeli by doszło do sytuacji skrajnej, to wreszcie trzeba będzie stanąć po którejś ze stron.
  Wszystkie powstania były zimą, jedno udane. A teraz byłoby powstanie kwietniowe i dlaczego nie miałoby zakończyć się sukcesem. Czy mamy tylko pracować u podstaw?
  Tak tylko sobie dumam.
 • @intuicja
  Demonstracja jest ważna. Tylko nie dajmy się sprowokować.
 • a kto to qrwa w ogóle komentuje !!! !!! ?
  cytat z Hartmana :
  "Spróbuję spojrzeć na Polskę i jej religię oczami kogoś zupełnie bezstronnego – nie będącego Polakiem, nie będącego katolikiem, ale nie uprzedzonego, choć i nie szczególnie życzliwego – ani Polsce, ani katolicyzmowi."

  http://www.liberte.pl/component/content/article/161.html
 • @kokos26
  Tą wymianą tablicy dostaliśmy po raz kolejny w twarz od ruskich władz i "naszego" rządu i to z buta.
  Pozdrawiam
 • @Mirek
  "Czy mamy tylko pracować u podstaw?"

  Najpierw porządnie zacznijmy, są NE, LS, Ob-Ciach, ale to małe fragmenty całej układanki. A koktajlem mołotowa to każdy jeden potrafi rzucić, bo nie wymaga to zbyt dużego wysiłku myślowego.
 • A mnie już nic nie zdziwi !
  Jeśli rząd polski nie jest w stanie zapewnić Polsce suwerenności wewnętrznej to tym bardziej nie zadba o interesy polskie wobec państwa obcego tym bardziej wobec imperium rosyjskiego, któremu żeby się postawić trzeba premiera z jajami, a nie wnuka żołnierza wermachtu.
  AdNovum
 • @Paulo
  Za bardzo spłyciłeś z tym koktajlem. Polemizuję. Jak długo będziemy tak pisać, demonstrować? Nie masz po prostu czasem dość i nie myślisz o działaniu zaczepnym? Ot tak, zwyczajnie. I przestańmy się pouczać, prawić, ok? Przekazuję nieco odmienny pogląd, bardziej radykalny i tyle.
 • Tablica zostala zmieniona za zgoda ministra Sikorskiego.
  http://wing2009.salon24.pl/
 • @Mirek
  Zważ, że to oni sprokurowali tą sytuację wiec mają rozpisany scenariusz - chyba nie powinniśmy się w niego dać wpisać. zadyma? Czemu nie - ale na naszych warunkach.
 • @Mirek
  "Jak długo będziemy tak pisać, demonstrować. Nie masz po prostu czasem dość i nie myślisz o działaniu zaczepnym"

  Być może bardzo długo, ja bym się na to nastawiał, oczywiście, że mam dość, ogarnia mnie totalne zniechęcenie, może dlatego, że z natury jestem pesymistą, ale wiem że działań zaczepnych nie jestem w stanie prowadzić i wątpię czy ktokolwiek z nas by był, a wszelka próba ostrzejszej reakcji obróci się przeciwko nam. Trzeba by przetrącić łeb fałszywym mediom w sensie, zbudować coś własnego dla przeciwwagi, wtedy nie bylibyśmy skazani na jednostronną relację czy przekaz. Pamiętam, ze jakiś czas temu w podobnym tonie dyskutowałem z autorem notki Kokosem26 i on stwierdził, że AK broniące honoru Polaków to było w porywach chyba 2 % społeczeństwa, owszem ale działało w warunkach wojny faktycznej, my działamy w warunkach wojny medialnej, w której łoją nas bezlitośnie.
 • @Paulo
  Masz rację, w mediach dostajemy po torbie, że aż boli. Zatem co, koktajlami w ITI, Posaty i te inne mainstreamy?
 • @Mirek
  :-), takimi koktajlami jak Intuicja w Polsat, na początek.ITI może samo się wykończy bo z finansami u nich coś dziwnie.
 • @Paulo
  Intuicję wystarczy wysyłać, żeby zadawała pytania i się sami obleją benzyną i podpalą.
  Tego akurat niestety te gnoje by nie zrobili. Wiesz, honor i godność, to dla nich pojęcia całkiem obce.
 • @all
  Na Krakowskim Przedmieściu stoi 'ZAGRODA BURAKA BRONKA' - chyba żeby lepiej było pacyfikować tłum.
  Ważne by było dziś sporo osób na ulicy Belwederskiej 49
 • @daana
  Dzięki, poprawiłem

  pozdr
 • @Łażący Łazarz
  Rosjanie potwierdzili, że nie mają żadnego dla nas szacunku , a nasze władze mają w jeszcze głębszym poważaniu. Wyraźnie widać chęć poróżnienia nas, albowiem w sytuacji gdy Polacy kłócą się, Rosjanom jest łatwiej przy pomocy Europy narzucać nam swoją wolę. Musimy wybierać między polską racją stanu, a putinowską polityką.
  Jeżeli dzisiaj prezydentowi i premierowi jest obojętnie, co Rosjanie zrobili z tablicą, to niech szukają wsparcia na wschodzie.
  Rosjanie na terenie swojego kraju moga zrobić wszystko, ale jeżeli mamy mówić o poprawie stosunków, to niedopuszczalne są takie prowokacje.
  Dzisiaj zmienili tablice w Smoleńsku, a jutro napiszą w Katyniu swoją wersję.
  Oto do czego prowadzi przymierzanie się do normalizacji stosunków na kolanach.
 • @Michał Podobin
  Komorowski odwołał swoją wizytę na Wawelu z powodu złej pogody. Na Balicach jednak samoloty lądują normalnie. Zapewne przestraszył się pytań dziennikarzy o tablicę w Smoleńsku.

  pozdr
 • @kokos26
  A może pan prezydent zrozumiał, że jego obecność na wawelu w takiej sytuacji byłaby ryzykowna. Musi teraz zastanowić się nad wylotem na wschód.
  W tym miejscu trzeba zacytować powiedzenie Piłsudskiego na temat prowadzenia polityki........
 • Podpisuje sie pod tymi slowami:
  "Jak teraz nie zmieciemy Tuska z powierzchni polityki i nie osądzimy go wraz z resztą KAT-ów to jesteśmy dupy i należy nam sie plucie w twarz przez Rosję. ŁŁ"
  Te dni to byc moze dla nas Polakow jedyna szansa, nie mozna jej zmarnowac, bedzie po nas i po Polsce jesli tego nie wykorzystamy. Zauwazcie tez jak zachowuja sie salonowe media; z jednej strony obchody i wspomnienia o Lechu Kaczynskim, a z drugiej nawet w takich dniach wylewane pomyje na prezydenta : " Kaczyński honorowym obywatelem Radomia. Radni wychodzą z sali "
  http://www.tvn24.pl/
  Precz z takimi mediami, dosc tego.....
 • Ale upamiętnienie "brzozy" przez "pielgrzymkę" to HIT! Przyznajmy:)
  Kremliny wybudowały istne "molo" w okół jakiejś brzozy, by tam zapalić 96 zniczy. Co to k...a jest do ch..a! Leją putiny ze śmiechu z tej naszej Komorowskiej jednej i drugiej, że oddają cześć "białemu drzewu", koło którego latał z sikawką strażak zagubiony, nie wiedzący co gasić, gdzie katastrofa. Po prostu zadrwił Putin w swoim stylu z "pojednanych". Myślę, że delegacja nie wiedziała, że znicze będą palić pod "brzozą tajemną" i też to był policzek z drugiej strony. Została Pierwsza Dama razem z "pielgrzymką" spoliczkowana.
  A już tłumaczenie, że na POLSKĄ tablicę nikt nie ma wpływu z MSZ bo to na terytorium Rosji, to zapytam: Nie martwi się MSZ o Komorowską Annę? Wszak jest na terytorium Rosji, mogą robić co zechcą. Może ją "odkręcą?
 • @Antoni
  Najpierw przemówienie Anny "brzozy" Komorowskiej przed "brzozowskim molo" a potem palenie zniczy za każdego zamordowanego i znicze nosił biedny Żołnierz na "pomost" i układał w formie krzyża. Potem "pielgrzymka" udała się pod "kamień z tablicą" i tam odprawiono modlitwę. Jakiś PI------ny KOMIKS!
 • Putin się podpisał
  musiał się w końcu podpisać pod swoim dziełem bo nie wszystkie polskie lemingi znały autora. Kondominium czy raczej priwislanskij kraj?
 • Jeszcze jedna ruska prowokacja
  Kolejna sowiecka prowokacja dla ciągłego podsycania atmosfery.

  Brak reakcji powinien być jedyną i stosowną reakcją.

  Polacy się kłócą.. a Łubianka się cieszy.
 • @Łażący Łazarz
  "Jak teraz nie zmieciemy Tuska z powierzchni polityki i nie osądzimy go wraz z resztą KAT-ów to jesteśmy dupy i należy nam sie plucie w twarz przez Rosję. ŁŁ"

  To nadal tylko kawałek blachy, nie ma co się wściekać. Róbmy swoje, nie dajmy się im powodować. Pamięci nam nie odbiorą, ani dumy.
 • @extremo99
  to jest to samo cudowne drzewo w które po 2 tyg. od katastrofy wbił się kawałek samolotu .
  Był o tym post na niepoprawnych .
  pozdr.
  http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Kraj/smolensk-rok-po-tragedii,4236114,9073753,fotoreportaz-maly.html#photo9073757

  http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/634279292996053219.jpg

  ta fota bez blachy to zaraz po katastrofie .
 • Milczą martwi
  Jednak rozruchy bez przygotowania, to głupota. Najpierw trzeba ustalić komu obciąć łeb.
 • @Tomasz A.S.
  No i wszystko jasne, co do Hartmanna. Taki nigdy nie będzie stawał w obronie interesów Polski. Wręcz odwrotnie: zrobi wszystko aby Polskę poniżyć i zepchnąć w niebyt.
 • @kokos26
  "Póki w narodzie myśl swobody żyje"

  Póki w narodzie myśl swobody żyje,
  Wola i godność, i męstwo człowiecze,
  Póki sam w ręce nie odda się czyje
  I praw się swoich do życia nie zrzecze.

  To ani łańcuch, co mu ściska szyję,
  Ani utkwione w jego piersiach miecze,
  Ani go przemoc żadna nie zabije -
  I w noc dziejowej hańby nie zawlecze.

  Zginąć on może z własnej tylko ręki:
  Gdy nim owładnie rozpacz senna, głucha,
  Co mu spoczynek wskaże w grobie miękki

  I to zwątpienie, co szepcze do ucha:
  Że jednym tylko lekarstwem na męki
  Jest dobrowolne samobójstwo ducha.


  Adam Asnyk
 • @all
  W niemieckich tygodnikach czytalem w tym tygodniu artykuly Pana Ullrich Krökel, "wolny dziennikarz" pisujacy m.in dla DER SPIEGEL online oraz DIE ZEIT. Tygodniki majace w Niemczech dobra marke.
  W DIE ZEIT opisuje ten dziennikarz o Polakach, ktorzy beda na ulicach zaszczuwac liberalny rzad Tuska....o osobach szeptajacych religijne piesni i rozancami w reku. W tylule jest oczywiscie moga o nacjonalistach. O samolocie "Kaczynskiego", ktory wielokrotnie probowal ladowac....w kokpicie pijany General...4/5 Polakow ma tematu smolenskiego dosyc.
  W DER SPIEGEL online pisze o dzielnych kontrolerach, ktorzy wielokrotnie odradzali pilotowi ladowania...oraz ten caly balagan o naciskach/ obecnosci Blasika w kokpicie, naciskach Prezydenta.
  Klutnie Protasiuka ( karierowicza ) z Blasikiem.
  Pan Ullrich Krökel jest "specjalista od spraw wschodnich" Polska incl. Zna jezyk polski, pytajcie go... pytajcie dlaczego klamie ?
  Na jego blogu pod Kontakten sa jego namiary. Pytajcie w mailach, listach, telefonicznie....jak chcecie.
  http://kroekel.com/2011/04/08/der-fehler-des-sundenbocks/

  DER SPIEGEL online:
  http://www.spiegel.de/panorama/gesellschaft/0,1518,755525,00.html

  DIE ZEIT:
  http://www.zeit.de/politik/ausland/2011-04/polen-smolensk-demonstration

  Na blogach pod artykulami w DER SPIEGEL oraz DIE ZEIT napisalem wiele komentarzy ( konto konieczne ), niektory administratorzy nie wykasowali. O komentarzach na tych blogach nie bede pisal, poniewaz nie chce Was wk..., sorry alle to wlasciwe slowo na wlasciwym miejscu.

  PS
  Ullrich Krökel jest teraz ponoc w Warszawie, w poszukiwaniu "nowej" amunicji do dalszych artykulow.
 • Hartman
  Ten człowiek przynosi wstyd UJ'owi,
  http://www.fronda.pl/jurekw/blog/hartman
 • @Jerzy Wawro
  Niestety jest to wina i Krąpca i Stróżewskiego, którzy swoją pobłażliwą postawą umożliwili mu karierę naukową doprowadzając do sytuacji, że to Hartmann wygryza teraz ich uczniów z uczelni!
 • @all
  nie dajmy się sprowokować. To nie jest pierwszy policzek i nie drugi. Liczba powyżej tego nie jest ważna. Odnotujmy fakt i dalej działajmy na swoich warunkach a nie tak jak nam prowokatorzy zagrają.
 • Nocna Zmiana - cz.2 - Tablica czyli ruski sierpowy
  Tak mi się jakoś ta zmiana tablicy skojarzyła z Nocną Zmianą - dobrze, że to jeszcze jeden cios a nie całkowity K.O. Może to my ich a nie oni nas.
  Brunek! Do boió!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej