Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 472 komentarze

kokos26

kokos26 - „Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów”

Lotniskowiec „USS Israel”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spełniają się prorocze słowa Jasera Arafata, który szanse na pokonanie Izraela widział nie tyle w uzbrojonych dłoniach arabskich bojowników, co w macicach arabskich kobiet...

  „Kto wie, czy przyszłość Polski nie decyduje się dziś na Bliskim Wschodzie. Czy naprawdę chcemy snów o potędze? Oto jeden z możliwych. Jeśli zrobi się bardzo niebezpiecznie wokół Izraela, mogą zacząć się masowe powroty do ziemi przodków, do Polski. Przybędą bystrzy ludzie z dużymi pieniędzmi, wykształceni, przedsiębiorczy o kontaktach w całym świecie i potężnym lobby w Waszyngtonie. Maleńki Izrael przykuł się do wielkich Stanów Zjednoczonych jak szalupa do pancernika i to przykuł się na zawsze stając się niemal 51 stanem USA. Pod względem innowacji jest drugi za Ameryką, gdy Polska zajmuje 23 miejsce w Europie. Może w ten sposób się spełni prognoza George’a Friedmana z książki „Następne sto lat”, że USA uczynią z naszego kraju mocarstwo regionalne. Ktoś musi je do tego skłonić.”

Powyższy cytat pochodzi z artykułu „Smoleńsk. Nie rozpaczać. Myśleć!” zamieszczonego na blogu Krzysztofa Kłopotowskiego. Ewakuacja lotniskowca „USS Israel” ze wzburzonego arabskiego morza na bezpieczniejsze wody Bałtyku to według mnie nie tyle szansa na spełnienie się polskiego snu o potędze, ale całkiem realny scenariusz by na wieki uczynić Polaków naród niewolników pozbawionych własności i stanowiący tanią siłę roboczą.

Czy są to tylko mrzonki ekscentrycznego intelektualisty, czy może całkiem realny scenariusz na przyszłość? Czy należy czekać na spełnienie się tego „snu” z nadzieją i niecierpliwością, obgryzając nerwowo paznokcie, czy może już dziś należy czynić wszystko by uniknąć takiego, moim zdaniem tak realnego jak i niebezpiecznego dla Polski rozwoju wydarzeń.  

Już 60 lat minęło odkąd społeczność międzynarodowa decyzją Zgromadzenia Ogólnego ONZ zakotwiczyła lotniskowiec USS „Israel” na niespokojnym oceanie arabskiego żywiołu.

Uzbrojony po zęby ze świetnie wyszkoloną załogą stoi już trzy pokolenia ciągle dozbrajany i chroniony z USA politycznym i militarnym kordonem.

Mało się jednak mówi, przynajmniej głośno, o tym, że tak naprawdę są od dawna poważne powody by zastanawiać się, co dalej? Problem nie zaistniał dopiero teraz podczas masowych protestów i przemian w świcie arabskim. Takie niebezpieczeństwo narasta od lat, a powoduje je zwyczajnie biologia.  

Wokoło Arabowie wrogo nastawieni i cieszący się bardzo wysokim przyrostem naturalnym, podczas gdy na lotniskowcu wynosi on zaledwie 1, 18%, co jest głównie zasługą 20% mniejszości arabskiej.

Ostatni dopływ świeżej krwi to było zaokrętowanie miliona przybyszów z Rosji i powtórki tej operacji już nie będzie. Załoga się starzeje, wykrusza i co najgorsze brak chętnych do zaokrętowania się i służby na takiej jednostce.

Zwykła demografia zmusza do zastanawiania się nie czy, ale za ile,...10,20,…50 lat, trzeba będzie poszukać bezpiecznego portu dla tej super-jednostki lub miejsca na ewakuowaną załogę?

Spełniają się prorocze słowa Jasera Arafata, który szanse na pokonanie Izraela widział nie tyle w uzbrojonych dłoniach arabskich bojowników, co w macicach arabskich kobiet.  

Dlatego poważni ludzie w poważnych państwach zapewne nie czekają do ostatniej chwili i poczynili już dużo wcześniej odpowiednie przygotowania do tej historycznej ewakuacji.

Obecna sytuacja w świecie arabskim sprawia, że historia może gwałtownie przyspieszyć.

Polska to nie jest poważny kraj i mówienie tu, że ktoś może coś zaplanować i wcielać w życie realizując to przez dziesięciolecia jest zwykle okrzyczane teorią spiskową. U nas horyzonty polityków sięgają najdalej do najbliższych wyborów. Najczęściej zaś są oni zaledwie marionetkami, których każdy ruch powodowany jest pociąganymi z Moskwy i Berlina sznurkami.

Trochę usprawiedliwia to nasza historia i fakt, że w ciągu ostatniego prawie 250 -lecia pełną suwerennością cieszyliśmy się 40 lat wliczając w to okres od 1989 roku.

Teraz zastanówmy się gdzie społeczność międzynarodowa mogła zaplanować nowy port dla lotniskowca USS „Israel”?

Jest takie jedno miejsce, ale nie do końca grunt ten już nadaje się do tej wielkiej operacji XXI wieku. Mieszkańcy Europy Zachodniej w zasadzie już są gotowi. Rzecz w tym, że trochę jeszcze popracować trzeba na tubylczą ludnością tych ziem.

Tak jak w 1948 roku zakotwiczenie było okrzyczane aktem sprawiedliwości dziejowej tak musi być i teraz. Dlatego już od lat trwa proces przerabianie miejscowej gawiedzi z przyszłej ziemi obiecanej Żydów, w katów i oprawców narodu wybranego.

Trzeba mocno pracować nad świadomością autochtonów, aby wyrobić u nich silne poczucie winy za holokaust i wymusić zgodę na zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy. To poczucie winy musi być tak silne by sparaliżować instynkt samoobrony oraz tak obrzydzi własny kraj, by jedynym nasuwającym się i logicznym ratunkiem było oddanie go w pacht „ludzi mądrzejszych”.

Mieszkańcy Europy Zachodniej tylko na podstawie zwykłej mapy będą umieli bez pudła wskazać kraj gdzie znajdowały się obozy zagłady i bezbłędnie wymienić jego złowrogą nazwę.

Do podjęcia takiej decyzji o ewakuowaniu mieszkańców Izraela na ziemie gdzie spotkała ich dziejowa tragedia potrzeba miejsca gdzie skłócone, rozrywane ruchami separatystycznymi społeczeństwo zostanie przez postępowy świat zdiagnozowane jako takie które nie potrafi się samo rządzić i doprowadzone zostało przez nieudolne władze do bankructwa.

Przy obecnej świadomości historycznej mieszkańców Europy można z góry przewidzieć nawet wynik ogólnoeuropejskiego referendum w tej sprawie.

Ciekawym zjawiskiem jest to, że podczas istnienia żelaznej kurtyny i wyraźnej wrogości państw po obu jej stronach, nikomu nie przychodził do głowy szaleńczy pomysł obarczania Polaków winą za zagładę Żydów i nieszczęścia przesiedlonych Niemców.

Wszystko zaczęło się po zwycięstwie demokracji, obaleniu berlińskiego muru i dążeniom do przyjęcia w poczet państw UE oraz już po akcesji.

Stopniowo z żelazną konsekwencją Polacy z największej ofiary II wojny światowej przerabiani są w katów, a środowiska żydowskie zupełnie zapomniały o swoich prawdziwych oprawcach, którzy to oprawcy z kolei stają się ofiarami Polaków.

Czy są polscy znaczący politycy, którzy jako obowiązek poczytują sobie rozpatrywanie i takiego scenariusza wydarzeń? Jeżeli są to zapewniam, że nie stoją po naszej stronie barykady.

Jeszcze dwadzieścia lat temu pukalibyśmy się w czoło gdyby ktoś nam powiedział, że Niemcy i Żydzi ręka w rękę będą czynić  nas współwinnymi potwornych nieszczęść II wojny światowej.

Ktoś, kto puka się w dziś czoło czytając mój wpis, niech sobie go przypomni za jakiś czas.

 

KOMENTARZE

 • smutna prawda
  Na początku będą osiedla grodzone - na końcu ogrodzą nas .
  Tradycja getta ma korzenie bardzo głęboko .

  Mury nie runą -
 • @Harcerz
  Tak jest smutna prawda

  pozdr
 • Ja się nie pukam Kokosie...
  Z tego co piszę można by wnioskować, ze wspieram to niebezpieczeństwo (katastrofę?) ewakuacji żydów izraelskich na nasze tereny.
  To już się dzieje. Kwaśniewski i Kaczyński bardzo "łaskawie" podeszli do tematu paszportów. Coś co jest ustawicznie odmawiane etnicznym Polakom ze Wschodu.

  Jest jednak dylemat, czy popierać apartheid żydowski w Palestynie i modlić się żeby żydzi tam zostali czy budować silne POLSKIE państwo, gdzie znajdzie dla siebie miejsce także żyd. Ale będzie znał swoje miejsce w szyku. Jak każdy normalny obywatel.
  To jest nasz priorytet.

  Pozdrawiam
 • @SpiritoLibero
  "czy budować silne POLSKIE państwo, gdzie znajdzie dla siebie miejsce także żyd. Ale będzie znał swoje miejsce w szyku."

  Wierzysz w cuda? szczególnie w to "miejsce w szyku"

  pozdr
 • @kokos26
  Nie, w cuda nie wierzę.
  Wierzę tylko w to, że nasz Naród w końcu się obudzi i pierd... ręką w stół.
  W to wierzę.

  Pozdrawiam.
 • @SpiritoLibero- Ale będzie znał swoje miejsce w szyku.
  spróbuj znależć miejsce w Bawarii -

  Nasz priorytet to budowa od nowa społeczeństwa opartego na silnych wewnętrznych powiązaniach.
  - banki spółdzielcze
  - inicjatywy lokalne
  - wspieranie sąsiada poprzez zakup towarów i usług w promieniu kilku kilometrów .


  Budować mur i łamać poczucie bezradności wobec zaprzańców w centrali.
  Nie muszę być w Paryżu nie muszę gnieść się na na Placu w Watykanie -
  mój plac i stolica jest odległy o dzień drogi - tu muszę pilnować swoich interesów i budować siłę lokalną -
  Tylko zdrowe i silne społeczności mają szansę przetrwać .
  co widzimy ?
  - kadencyjność Proboszcza
  - posłowie przywiezieni w teczkach
  - tolerowanie układu

  Wyrwano zęby narodowi -stwarzając iluzje demokracji .
 • @SpiritoLibero
  Potrzebne to pierd... w stół, jak nigdy.
  Czy aby nie czekamy tak naiwnie, jak antykomunistyczne podziemie na III wojnę światową?
 • @Harcerz
  Ale ja właśnie miałem na myśli to, o czym piszesz.

  Mleczaki wyrwali, teraz w końcu stałe muszą wyrosnąć (zęby).
 • @kokos26
  Czekamy. I naiwnie dajemy się wmanewrować w następna zmianę warty u żłoba.
  A nasze chłopaki będą zwiedzali świat w mundurach zamiast w laczkach i z aparatem w ręku. Prezes nie pozostawił co do tego żadnych wątpliwości.

  Trzeba rozpirzyć cały ten chory układ i postawić na Polskę.
  Tak to widzę.
 • @SpiritoLibero
  Jeżeli przyjmiemy, że pod Smoleńskiem doszło do zamachu, to zwykła logika podsuwa wniosek, że jednak PiS nie jest takim samym kandydatem do żłoba, jak PO, SLD czy PSL.
 • @ autor
  "Ktoś, kto puka się w dziś czoło czytając mój wpis, niech sobie go przypomni za jakiś czas." - raczej podać mu do ręki młotek lub kilof Może przypadkiem włączy myślenie
 • @jokita62
  posłać na zieloną trawkę-
 • @autor
  Kulturowe przygotowania pod desant trwają, oto co wyszukałem:

  http://fronda.pl/news/czytaj/minister_promuje_antypolskie_filmy_w_europie

  http://antypolonizm.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=515:qminister-promuje-antypolskie-filmy-w-europieq-a-my-za-to-pacimy&catid=7:publikacje&Itemid=7

  http://narodowcy.net/zydzi-nie-zostawiajcie-nas-samych-z-polakami/2011/04/05/

  Robi się to w najgorszy możliwy sposób. Z budowaniem niechęci, skojarzeniami z dominacją, uprzedzeniami etniczno-religijnymi.

  Musimy się przygotować na przyjęcie sąsiadów sami. Część z nich może być tolerancyjna i pracować z nami, ale niestety to co jest tam opisane sugeruje, że to komunociemnogród toczy wizję.

  Musimy przygotować struktury na kontakt.
 • może właśnie po to robi się teraz spis powszechny badając
  dochody i stan posiadania nieruchomości przez spisywanych obywateli. Ta wiedza może być nad wyraz użyteczna dla nowych właścicieli z "lotniskowca" bo pozwoli im odpowiednio wybrać obiekty do osiedlenia. 10 do jednego że dane ze spisu wylądują na komputerach w Izraelu i będą przedmiotem drobiazgowej analizy i oceny dla dalszych kroków prawnych oraz innych w kontekście prac zmierzających do "odzyskania mienia ofiar Holocaustu".

  Ciekawostka:

  Według Talmudu nie istnieje coś takiego jak mienie "goja" czyli "nie żyda". Nasze akty własności są tylko forma własności w naszym odczuciu i w naszym systemie prawnym ale nie w odczuciu naszych "starszych braci w wierze". Pobożni Żydzi traktują takie mienie jako bezpańskie (chwilowo) i przejmują je na własność (choć póki co nie mogą nad nim sprawować oficjalnie prawa własności w taki sposób jak my to czynimy) i czerpią z niego pożytki na takich samych zasadach jak mafia z kontrolowanego przez nią terenu ściąga haracz. Mienie to jest przedmiotem normalnego obrotu i handlu na zasadzie "ja ci dam w zastaw te dwie kamienicę a ty mi ten szpital".

  Normalnym obywatelom mającym w poszanowaniu "święte prawo własności" trudno jest się z tym pogodzić że ktoś tak może traktować ich mienie i ich samych ale widać nasi "starsi bracia" stoją ponad takimi drobiazgami.

  Nieco więcej informacji jak jesteśmy (tj. zwykli "goje") postrzegani przez prawdziwych i pobożnych Żydów (i to nie byle jakich ale najważniejszych przywódców duchowych) w tekście na okoliczność obchodzonego w Polsce z wielką pompą "14 ogólnopolskiego dnia judaizmu":

  http://www.niepoprawni.pl/blog/2456/14-ogolnopolski-dzien-judaizmu-diagnoza-gojowska-sperma-daje-barbarzynskie-dzieci


  P.S “Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi... Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę." - (prof. ?) Bartoszewski podczas ostatniej pamiętnej, lutowej pielgrzymki polskiego rządu do Izraela:

  http://www.niepoprawni.pl/blog/2456/wiec-jednak-teroria-spiskowa-polska-dyplomacja-od-20-lat-rzadza-zydzi

  Najnowsza odsłona tematu "inwazji" w światowych mediach cytowanych w Polsce ("żydowskie odrodzenie w Polsce") - widać na czyjeś zamówienie temat gwałtownie przyspiesza:

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania/guardian-zydowskie-odrodzenie-w-polsce,1,4234711,region-wiadomosc.html

  Obserwując tępo prac w tym temacie można spodziewać się najazdu naszych milusińskich już w wakacje albo i szybciej, czas zakupić koszerną gorzałkę coby dostojnych gości - o przepraszam - dostojnych gospodarzy - godnie powitać :)
 • Żydów rozproszą po całym świecie, inaczej doszłoby szybko do "ekscesów"
  Zatem nie sądzę żeby zwarte miliony przybyły do Polski. To byłoby chyba ponad naszą słowiańską gościnność. Może być mnóstwo innych scenariuszy, np wybicie islamu do nogi wokół Izraela, a Palestyńczykach nawet nie mówię. Ich nie ma, choć jeszcze są...

  Mogliby też zamiast legendarnego Madagaskaru zająć Libię i kto wie czy to nie jest realizowane. Klimat im spasuje, ropa też. Izrael mógłby Libię zająć w jeden dzień wojny. Zostawią milion młodych zdolnych do pracy, a reszta "sama ucieknie" do Tunezji, Egiptu i na Włochy wpław.

  Natomiast żydowskie elity są całe czas w Polsce i przybywa ich z każdym rokiem. Kimże będą dzieci ministra Sikorskiego z PO, kiedyś PiS? Polakami? Będą tak wychowani, uformowani jak my? Raczę żartować. Mamy problem, ale jeżeli będziemy mądrzy to jakoś to przetrwamy. Trzeba promować ruch katolicko-narodowy, patriotyzm katolicko-narodowy, to jedyna opcja polskości odporna na różne bzdety na jakie nie jest np odporny konserwatyzm z nurtu liberalnego i to także jest infiltrowane przez ufoludków. Dość wspomnieć niektórych kapłanów, biskupów, ale dajmy spokój z nazwiskami. Wiemy o co chodzi.

  Promocja polskości, katolicyzmu i stopniowo zostaną wyparci z wpływu na Polskę bez zadym itp szajsu. To nie III Rzesza, czy czasy II RP, nie trzeba takiej nienawiści, trzeba MĄDROŚCI. Dlatego typowy ruch narodowy w rodzaju ONR raczej nie jest adekwatny do ery XXI wieku. Nie można działać metodami sprzed wieku.

  Generalnie nie ufam żadnej mniejszości z zasady, tudzież sąsiadom Polski, w ogóle światu. Świat jest do "buló" przewidywalny. Nikt nie będzie dbał o interesy Polski, Polaków poza nami samymi. Jeżeli nie będziemy bronić katolickiej Polski, to ją stracimy, a sami będziemy traktowani jak talibowie. Dawniej władca Polski musiał być katolikiem. Dlaczego zatem w elekcji wybrano kiedyś tego co sikał do chrzcielnicy i bolszewika Kwaśniewskiego? A Komorowski, czy ma czyste sumienie?

  Tusk ze ślubem katolickim w 2005 roku dopiero przed wyborami... Obudźmy się, bo faktycznie staniemy się Ziemią Obiecaną, ale moim zdaniem już nią jesteśmy i to od blisko tysiąca lat. Żydowski Raj z nieprzewidzianym czynnikiem niemieckim podczas II wojny, wcześniej carskie pogromy, ale zawsze nas się bardziej bali niż coolturalnych Niemców, przyjaznych Rusinów, zwłaszcza ci z UPA kochali żydów co wyrażali ich patroszeniem, podobnie jak Polaków. To była wielowiekowa tradycja. Moskwa zawsze dokonywała rzezi żydów, to samo kozactwo i kto wie czy znowu tam nie wykoszą koszeru, kiedy Ukraina zbankrutuje.

  Przed wojną mieliśmy zdrowe poglądy, przykład św Maksymilian Maria Kolbe, hierarchowie Kościoła. Żydów oceniano obiektywnie, ale bez poprawności która teraz jest TERROREM wręcz wymuszanym orwellowskim "prawem" Wszystko jest "mową nienawiści, wszystko jest antysemityzmem, ot "tradycyjny polski nazizm". Nie możemy się dać zamknąć w takiej klatce. Pora budować ruch narodowy, ale w głównym trzonie MUSI być KATOLICKI, a ci co katolikami nie są, powinni uznawać te wartości.

  Jeżeli blogerzy i niezależne środowiska stworzą konfederację polityczną, to w niej chcę żebyśmy tworzyli nowy ruch katolicko-narodowy bez tych starych liderów, szyldów, działaczy ubrudzonych Giertychami, skompromitowanych decyzjami, np brakiem wsparcia dla Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich 2010 w II turze. Jak wszędzie w polityce, to za sznurki pociąga agentura. Mnie się z agenturą nie da związać, za to oszołoma łatkę mam, coś za coś :):):)

  Sprawa godła (orzeł w koronie z krzyżem) jak się okazuje ma powiązanie jakieś ze Stronnictwem Narodowym w Zakopanem. Oni zdaje się znaleźli sposób na start kampanii wyborczej. Zaistnieli, w lipcu to przypomną. Nawet jeżeli stworzą jakiś wspólny komitet, to ile uzyskają? 1-2%? My musimy być mądrzejsi i będziemy tak długo, mocno kochać PiS, aż nas Kaczyński też pokocha ;) Chce wygrać czy przegrać nawet mając 225 mandatów?
 • @Kokos26
  To, co Pan przedstawił to bardzo prawdopodobny scenariusz. Katastrofa Smoleńska ujawniła, że Polska jest przedmiotem intensywnej, dobrze zorganizowanej i przemyślanej operacji rozgrywanej przez kilka podmiotów międzynarodowych. Z całą pewnością ci, którzy obecnie działają dla społecznej destabilizacji Polski oraz całkowitego rozkładu instytucji polskiego państwa mają również plan późniejszego zagospodarowania masy upadłościowej. Być może jest więcej takich scenariuszy, być może scenariusz niemiecki różni się o rosyjskiego oraz izraelskiego, ale na razie realizowana jest wspólnymi siłami (oraz siłami obecnego rządu polskiego) część pierwsza operacji, tzn. dezintegracja.
 • faktycznie - to nie musi być strategia na dekady
  to mogło wypłynąć niedawno, ale obawiam się że przeprosiny Kwaśniewskiego za Jedwabne i "Sąsiedzi" w 2001r. były już częścią planu.

  w ogóle nie uznawano już wtedy, że wspomniane masakry miały miejsce faktycznie pod jurysdykcją okupantów...
 • @kokos26
  SpirytoLibero nie przekonasz do wspierania PiS czy jakiejś współpracy blogerzy-PiS itd :) Szkoda sił na to, ale warto merytorycznie dyskutować.

  Harcerz jak zwykle ma świetne pomysły na rozwój lokalny, ale to wymaga silnych lokalnych organizacji zdolnych to kreować, albo władzy centralnej, która miałaby taką wolę sterować ustawami. PiS woli taką metodę, a powinno się obie łączyć.

  Mamy punkt zaczepienia jakim jest NE i co dalej? Stoimy?
 • @kokos26
  Jakoś mi się ta wizja nie pasuje. Żydzi mają już długą historię radzenia sobie z Arabami, czasem mało elegancko ale takie realia, tam nie ma miejsca dla maminsynków.

  Poradzą sobie i tym razem, zwłaszcza że kilo i megatony to skuteczny sposób zredukowania populacji wrogów. W Syrii czy Egipcie o tym wiedzą więc stawiam że nic głupiego nie zrobią.

  pozdrawiam
 • @kokos26
  Nie miałbym nic przeciwko powrotowi obywateli Izraela do Polski, gdyby to miało się odbywać na obopólnie ustalonych warunkach.

  Tak jak SL mówi:
  najpierw SILNE POLSKIE państwo.

  Politycznie (poparcie USA), kapitałowo (majątek Żydów z Izraela) i prestiżowo moglibyśmy tylko zyskać.

  Jeżeli wyzbędziemy się ciasnego zakompleksionego myślenia o tym, jak to nasz naród zostanie zepchnięty do rangi wyrobników.
 • W tym samym duchu już się kiedyś wpisałam
  Powinniśmy naciskać na Tuska, by ujawnił, po co z całym rządem wybrał się na wyjazdowe posiedzenie do Izraela, rzecz bez precedensu, chyba na skalę światową. I przede wszystkim co tam obiecał, albo co gorsza podpisał.
 • @t-rex
  Wjechać na Merkavach do Moskwy? Bardzo kusząca perspektywa (piszę serio nie złośliwie) (-:

  pozdrawiam
 • @norwid
  "Odwróceniem pewnych pożydowskich tendencji była likwidacja rdzenia pożydowskiego w smoleńsku w dniu 10.4.10
  To ewidentny układ Berlin-Moskwa jest po stronie polskiej racji stanu a układ USA-I przeciw ludności polskiej."

  Jednym słowem Smoleńsk był w interesie polskiej racji stanu?

  Włos się na głowie jeży ka się czyta takie....przemyślenia
 • @t-rex
  Nie zauważyłeś, że zepchnięci zostaliśmy do roli wyrobników już teraz?
  Zdegenerowana struktura społeczna , najwyższe w Unii rozwarstwienie społeczne zagraża demokracji. Największe ubóstwo 60%, Największe ubóstwo wśród dzieci w UE. Oligarchia polityczna , postkomunistyczna nomenklatura, byli komunistyczni donosiciele tworzą dynastie posiadaczy.

  Najliczniejszą formacją mundurową w tej republice bananowej nie jest wojsko i policja jak w normalnych krajach lecz niemal 300 tysięczna armia prywatnych firm ochroniarskich z tak zwanymi SUFO, Specjalistycznymi Uzbrojonymi Formacjami Ochrony.Ich założyciele to byli oficerowie SB, MO,ZOMO, SB.

  Widocznie żyjemy w dwu różnych krajach.
  I nie używaj za Sierakowskim i lewakami tego zdania klucza, o "wydobywaniu się z ciasnego zakompleksionego myślenia"
  Nie potrafiliśmy sobie poradzić z postkomuną, a ty uważasz, że ułożymy sobie świetnie stosunki z masą powracających Żydów.

  Zaiste jesteś niepoprawnym optymistą.
 • @kokos26
  Tak.

  Wolę mieć do czynienia z masą powracających Żydów, z których znaczna część ma obywatelstwo polskie, niż z polskojęzycznym motłochem.

  Tamto społeczeństwo przynajmniej ma charakter.
 • @kokos26
  Tak mówi logika i szereg faktów. Jednak szereg innych faktów mówi, że i PiS jest partią systemową. Weźmy problem /jaki "problem"? To przecież winno być normalne, cywilizowane prawo i sprawiedliwość!/ zwrotu własności obrabowanym obywatelom polskim. PiS jest PRZECIWNY reprywatyzacji, a już osobiście - Jarosław Kaczyński. To szokujące, prawda? Niby optują za cywilizacją łacińską, ale bez podstawowych zasad tejże! Ponieważ reprywatyzacja jest takim "sprawdzam" w pokerze politycznym, to od 1989 r. zawsze mi wychodziło, ze tylko ta partia jest PRAWDZIWIE POLSKA, która optuje za zwrotem własności Polakom /a nie jedynie władzy, tzn. Kościołowi i gminom żydowskim/. I takiej partii w dopuszczonym do politycznych fruktów systemie - NIE MA! Owszem, pętają się jacyś szaleńcy po obrzeżach polityki, ale nie mają żadnych wpływów i możliwości, poza apostolskim głoszeniem swoich tez. I nie jest to przypadek, wracając do lotniskowca USS Israel. To jeden z punktów zmowy politycznej ponad narodem. Biorący w niej udział - mają gwarancję owych fruktów, nawet będąc w opozycji. Owszem, Smoleńsk nieco zmienił rzeczywistość wokół opozycji, ale proszę zauważyć, że w sprawie reprywatyzacji - NIE! Nikt, nigdy z PiSu nie odpowiedział mi na wielokrotnie zadawane pytania - do KOGO będzie należała nasza ziemia po uwolnieniu handlu nią? Skąd taka niechęć do restytucji mienia i restytucji /natychmiastowej!/ polskiej warstwy średniej z polskim genotypem, pielęgnowanym od pokoleń? Jaką rolę przewiduje PiS dla Polaków pozbawionych ziemi? Skąd nagle, po wizycie rządu w Izraelu pomysł na majstrowanie /ku prywatyzacji!/ przy ustroju wodnym w Kraju? A tam, w "porozumieniu" powizytowym BYŁ PUNKT O WODZIE! Można to sprawdzić. Więc ziemia i woda dla desantu z Izraela, co to tak Kłopotowski nam go stręczy. A MY???!!!
 • @kokos26
  Jeżeli Sierakowski nazywa nasz polski zaściankowy sposób myślenia "ciasnym zakompleksionym myśleniem", to nazwanie rzeczy po imieniu nie traci na wartości z powodu tego, że jego autorem jest Sierakowski.
 • @2-AM
  Tak, spis powszechny jest niewątpliwie wstępem do oszacowania, ile z Polaczków można wydusić. Nie mam zamiaru brać w tym udziału. Zróbmy akcję obywatelskiego nieposłuszeństwa!!! W końcu zawsze możemy powołać się na precedens "drogiego Bronisława", który w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa odmówił lustracji, mimo obowiązującego prawa! Proponuję nagłaśniać tę akcję.
 • @t-rex
  Szczególny rodzaj patriotyzmu i miłości do rodaków. Oczywiście do tych przybywających z polskimi paszportami.
 • @Polonia
  Też do końca nie wiem
 • @kokos26
  żeby nie było wątpliwości:
  - roszczenia majątkowe amerykańskich Żydów wobec Polaków to pomyłka, to jakieś kpiny.

  Co innego roszczenia Żydów, którzy w 68r. zostali zmuszeni do wyjazdu z tego kraju. Oni mieli obywatelstwo tego kraju, zostali go chamsko pozbawieni i pozostawili tutaj swój majątek.

  Powinni mieć prawo do niego.
  Zasada własności zobowiązuje.

  Tylko kto naruszył im tę własność? Polacy?
  NIE!

  Komunizm.
  Więc niech to komunizm płaci odszkodowania.

  Kwestia zrealizowania postulatu restytucji to sprawa polityczna, a nie cywilnoprawna.
 • @t-rex
  Nie traktujmy tylko emigracji 68 r jednakowo. Pamiętajmy, że oprócz tych niewinnych i zaszczutych spora część to ludzie typu Stefan Michnik i - sp-ka, z krwią polskich patriotów na rękach. Pamiętajmy też, że ataki na Polskę wychodzą też z tej emigracji. Najlepszy przykład to Gross.
 • Cenzura?
  Cenzura najwyraźniej skasowała mi dwa komentarze pod Pańskim postem, a pisałam krytycznie o skandalicznym stosunku PiSu do zwrotu własności Polakom - w kontekście lotniskowca USS Izrael. Nie używałam brzydkich wyrazów! Mógłby Pan zainterweniować? :)
 • @kokos26
  nie potrafię z kolei sobie wyobrazić "przetransportowania" na ziemie polskie całego Ludu Wybranego, mieszkającego obecnie w Izraelu, czyli 7,5 mln obywateli, często Żydów sefardyjskich lub afrykańskich, bez żadnych związków z polskością.

  Jeżeli już, to oni powinni wrócić do siebie, tak jak polscy Żydzi mają prawo wrócić do Polski.

  A jeżeli nie mają gdzie, to na Wołyń ich.
  Jako stały bufor między Polską a Rosją.

  I połączyć to z wieloletnią reedukacją cywilizacyjną Ukraińców. Pod kagańcem Izraela.
 • @KOSSOBOR
  Już się pojawiły. Nie mam pretensji. :)
 • @KOSSOBOR
  ziemia, woda i szpitale dla wybranych. reszta na kolana i prosić o łaskę...
 • Może jednak nie jest tak tragicznie?
  A zasługę paradoksalnie można przypisać szowinistycznemu, syjonistycznemu wychowaniu w Izraelu.

  To fragment bloga Polki od ponad 20 lat mieszkającej w Izraelu:

  "zraelczycy nie są specjalnie zainteresowani naprawą stosunków z Polską i z Polakami. Model żałobnej wyprawy edukacyjnej do Polski odpowiada nacjonalistycznym poglądom większości Izraelczyków i jest zgodny z sumieniem tych, których dziadkowie znaleźli śmierć w Polsce lub zostali z niej wypędzeni i nadal mają niechętny lub wrogi do niej stosunek.

  Dla przeciętnego mieszkańca Izraela, Polska, jako kraj nie jest atrakcyjna, a opinia: "po co jechać do Polski? Przecież nie ma tam nic interesującego do zobaczenia poza obozami" jest już tak powszechna, że wręcz banalna. Wynika ona z ignorancji, braku wiedzy, długoletniej przerwy w stosunkach polsko-izraelskich (od 1967 roku do 1986) i silnie zakorzenionych stereotypów. Izraelczycy nie tylko, że nie są zainteresowani ich zmianą, ale wręcz wydaje się, że dla prawicowego rządu izraelskiego i zwolenników idei syjonizmu są one wygodne a nawet konieczne. Chyba nie przez przypadek młodzi Izraelczycy jadą do Polski tuż przed rozpoczęciem służby w izraelskiej armii broniącej uprzywilejowanej pozycji żydowskiej na Ziemi Świętej. Izrael potrzebuje antysemityzmu i wrogich państw, po to by Żydzi mieli świadomość tego, że tylko w Izraelu mogą czuć się bezpiecznie i muszą za wszelką cenę bronić swojego domu."

  Całość (polecam):
  http://gojka.blog.onet.pl/Serdecznie-witamy-w-obozach-za,2,ID417215290,n
 • ciekawie napisane
  nic dodać
 • x
  Grubo pojechaliście!:)
  Nie podniecałbym się jakimiś najazdami, w tym Żydów. Jednak wiadomo, gość w dom, to portfele trzeba trzymać przy sobie i na tym bym się skupił.
  Kwestia oddawania czegoś - na później i zawsze NIEROZERWALNIE z oddaniem nam. Nam nie oddają? Przykro nam, my też nie możemy.
  http://bezkropki.nowyekran.pl/post/9253,restytucja-mienia-porstytucja-dyplomacji
  Żydzi, żydzi, żydzi...nie być przeciw, jakimś tam żydom/masonom/etiopczykom, być na tyle silnym, żeby nawet nie pomyśleli o tym aby działać na szkodę, bo jak się wyda... Or else :p
  Podniesiony papeć ma działać! Jak trzeba tym papciem zdzielić, to jest porażka wychowawcza! :)
 • @kokos26
  On ( SpiritoLibero) uwierzy we wszystko byle dokopać PiSowi i Kaczyńskiemu.On już tak ma.
 • @SpiritoLibero
  To to zacznij rozpieprzać cwaniaczku.Potrafisz tylko kłapać ozorem.
 • @dziadekj
  Masz Pan fobię na punkcie SL i jego poglądów. Że widzi inaczej niż Pan ?
  Zdarza się. Ale może to on dostrzega coś czego Pan nie chciałeś widzieć.
  Czas pokaże.
 • @t-rex
  Proste jak metr drutu. Trzeba sobie zmienić miejsce pobytu. Bo "motłoch" (a przynajmniej jego większość) pozostanie. Po co więc fraternizować się z nim tutaj. Logiczne.
 • @Antoni
  Słynny "Sławek" z PN. Oj znam znam

  pozdrawiam
 • @dziadekj
  Co? Nerwy puszczają?
  W tym wieku? :D)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej