Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 472 komentarze

kokos26

kokos26 - „Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów”

„ZAMACH WYKLUCZONY”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oni po prostu mają Polaków za zwykłe stado głupich baranów i mam wielką nadzieję i dziwne przeczucie, że wkrótce będą musieli zmienić zdanie, a gorący oddech Narodu poczują na własnych plecach.

Taka informacja pojawiła się na pasku w TVN24 podczas konferencji prasowej Prokuratury Wojskowej.

Totalna kompromitacja polskiej prokuratury i państwa polskiego stała się dzisiaj faktem i jest to jedyny niezbity fakt, jaki wynika z tej prokuratorskiej farsy.

W całym cywilizowanym świecie, aby stwierdzić lub wykluczyć hipotezę zamachu w ruchu lotniczym trzeba zbadać trzy podstawowe rzeczy.

Należy przeanalizować oryginalne zapisy z czarnych skrzynek

Należy zbadać wrak samolotu

Należy dokonać sekcji zwłok ofiar katastrofy

Polska strona nie została dopuszczona do żadnej z tych czynności, ani nie miała dostępu do czarnych skrzynek, wraku samolotu, a ciała ofiar spoczęły w ziemi w zaplombowanych trumnach, których na rozkaz Kremla nie otwierano. Mimo wniosków prawnych złożonych przez pełnomocników rodzin ofiar katastrofy nie dokonano ani jednej ekshumacji gdyż wtedy złamanoby zalecenia Moskwy.

Myślę, że ta propagandowa akcja prokuratury obliczona na wyciszenie nastrojów przed 10 kwietnia odniesie zupełnie odwrotny skutek.

Oni po prostu mają Polaków za zwykłe stado głupich baranów i mam wielką nadzieję i dziwne przeczucie, że wkrótce będą musieli zmienić zdanie, a gorący oddech Narodu poczują na własnych plecach.   

 

Za Polską Prokuraturę Wojskową nie dałbym „złamanego Szeląga” choćby dawała nawet Parul(oficer)ski

  

 

KOMENTARZE

 • @Polonia
  Czas pogonić to szkodliwe towarzystwo
 • @autor
  Powiem cos nie na temat. Na WZZW jest ciekawy tekst z filmem. Towarzysze TW Bolka w akcji. Jest to ciekawy temat i nieobecny na ta chwile na NE. Moge powiedziec tylko,ze juz mnie nic nie dziwi w tym Matrixie.
 • To jest taka komunistyczna wiara w slowa
  Im sie wydaje, ze jak sie cos powie, to tak jest, a jak sie o czyms nie mowi, to tego nie ma.
  Samolot rozlecial sie w drobny mak, swiadkowie mowili o wybuchu, wrak jest niedostepny, a panowie prokuratorzy arbitralnie stwierdzaja ze niet.
 • @Mysz-Drobnicowiec
  To bardzo szkodliwa choroba umysłowa:
  Zapendzona kora mózgowa (fachowo Lobotomia seniscorta).

  Objawia się niekotnrolowanymi wypowiedziami przeciw własnej grupie. Terminalnie kończy się przykrymi incydentami na wizji lub w ciemnych zaułkach.
 • @TCL
  Nie zbadawszy fizycznie, własnymi oto tutaj rąsiami ŻADNEGO dowodu rzeczowego.
 • @kokos26
  Kto im uwierzy? Stawiają kolejną zasłonę dymną przed swoją niekompetencją. Dlaczego prokurator Parulski i jego koledzy prokuratorzy wojskowi nie brali udziału w sekcji zwłok ofiar katastrofy? Przecież była to czynność śledcza, a na miejsce katastrofy pojechali aby brać udział w takich czynnościach. Należało to do ich obowiązków służbowych. Czy tego też im zabronił Edmund Klich?

  Należy przeanalizować oryginalne zapisy z czarnych skrzynek

  Należy zbadać wrak samolotu

  Należy dokonać sekcji zwłok ofiar katastrofy

  To jest abecadło postępowania dowodowego. Czy tego też nie wiedzą polscy prokuratorzy wojskowi i prokurator generalny. Jak długo jeszcze będzie trwała ta farsa, bo przecież śledztwem tego nazwać nie można.
 • @swordfish
  Ciekawe czy "ciemny lud" to kupi
 • @kokos26
  Zamach wykluczony. E, to na pewno prima a prilis.
 • @kokos26
  kropla drąży skałę. Trzeba wytrwałości i odwagi. Muszą cały czas czuć na swoich plecach gorący oddech ,,ciemnego ludu" i muszą mieć świadomość, że ten oddech będzie coraz bardziej gorący i może ich przypiec.
 • @
  W Gazecie.pl ktos dowcipnie skomentowal, ze gdyby amerykanie badali przyczyny tragedii w WTC na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Al-Kaide, to wyszloby im, ze 11 wrzesnia 2001 doszlo do katastrofy budowlanej ;)
 • zgadzam się całkowicie że taka wypowiedż
  odniesie odwrotny skutek od zamierzonego
  ludzie już zaczynają czuć że w sprawie smoleńskiej coś śmierdzi i to bardzo
  można nie lubić PIS,ale społeczeństwo nie da sie robić w konia !
 • @TCL
  Budyń78 nawet na ten temat zrobił demotywator, ale teraz go nie mogę znaleźć.
 • Nie ma się co dziwić
  ruski agent Seremet i jego pachołki wykonują po prostu swoje zadanie.
  Czy sądzicie, że ci, którzy przygotowali zamach, zaniedbali obsadzenie tego kluczowego stanowiska?
 • @ kokos26
  Skoro prokuratorem wojskowym mogła być Wolińska i mógł być Michnik to co się dziwić, że mogą i tacy jak to coś na zdjęciu? Gość obejrzał TVN i poczytał Wyborczą i wie, że nijakiego zamachu nie było i już! "I cicho mnie być, bo dam w ryj !!!! Ja tu jestem kierownikiem tej szatni i co mi zrobicie?"
 • Zamach wykluczony
  A na jakiej to podstawie wyklucza się zamach Panowie Oszuści? Przecież do tej pory nie macie wielu materiałów z katastrofy, w tym pełnych zapisów czarnych skrzynek.Dlaczego co chwilę zmieniacie komunikaty na temat katastrofy i prowadzonego śledztwa, mówiąc wprost dlaczego i na czyje zlecenie mataczycie. Pytanie podstawowe nie dotyczy tego czy był to zamach czy nie , tylko kto jest za niego odpowiedzialny. Jak macie czelność po roku prosić Sowietów o szczątki samolotu, z których już niewiele zostało? Nie obrażajcie Narodu w ten sposób ui pamiętajcie, że może trzeba będzie za to zapłacić.
 • Zamach wykluczony
  A na jakiej to podstawie wykluczacie zamach Panowie Oszuści? Przecież do tej pory nie macie pełnych zapisówz czarnych skrzynek
 • Zamach wykluczony
  A na jakiej to podstawie wykluczacie zamach Panowie oszuści? przecież do tej pory nie macie pełnych zapisów z czarnych skrzynek i innych tzw. wyników sowieckiego śledztwa. To, że bez przerwy w każdym komunikacie na temat tzw. katastrofy mamy do czynienia z nieustannym matactwem jednoznacznie świadczy o tym, że albo wy, albo wasi sowieccy przyjaciele coś ukrywacie. nie pytamy więc o to, czy był to zamach czy katastrofa, lecz o to kto jest .za to odpowiedzialny. Nie kompromi tujcie więc nadal polskiego wymiaru niesprawiedliwości i nie róbcie głupkow z Narodu Polskiego, bo być może przyjdzie za to wcześniej, czy póżniej zapłacić.
 • Służalczość oddech zapiera
  Draństwo rządzi we wszystkich instytucjach rządowych. Czyżby i ci prokuratorzy bali się haków w teczkach FSB? Wiadomo, że inni pułkownicy sprzedawali nieruchomości wojskowe za bezcen, żeby potem podzielić się zyskiem. Czym są szantażowani prokuratorzy?

  Mayday i katastrofa:

  http://123abc.nowyekran.pl/post/7579,bolesna-rana-katastrofy-smolenskiej
 • @Vars
  Przecież ten Szeląg to jeszcze młody facet. Musi być jakaś wymyślna selekcja przy awansach? Coś w stylu mierni bierni byle wierni.
  To się nie mieści w głowie, aby przed kamerami do milionów Polaków wygadywać takie bzdury.
  Chyba, że mają nas za durniów, albo co gorsze, tymi durniami w swojej masie jesteśmy.

  pozdrawiam
 • Werdykt zgodny z oczekiwaniami.
  Panowie prokuratorzy w dotychczasowej działalności utwierdzili mnie w przekonaniu, że od nich nie mogę oczekiwać niczego więcej. W Moskwie ustalono, dlaczego więc w Warszawie trzeba poszukiwać prawdy. Prokuratorzy nie mając dostępu do wszystkich dowodów rzeczowych wydają tak ważny werdykt. To można było przecież zrobić dzień po katastrofie. Przecież już wówczas były oceny wskazujące na przyczyny, a niektorzy politycy i media z zaangażowaniem to powtarzały.
  Czy to też jest prawem?
  Była noiminacja, a teraz zaczną się odznaczenia.
 • @kokos26
  Jesli ktos ma jeszcze watpliwosci, ze w Warszawie dziala filia prokuratury rosyjskiej powinien ich sie wyzbyc jak najszybciej. Wrocil czas zaborow. GW zaczyna drukowac artykuly cyrylica i spoleczenstwo przechodzi nad tym do porzadku dziennego. Wiekszosc spoleczenstwa jest przygotowywana do tego, ze jesli nawet nieoficjalnie bedzie wiadomo, ze to byl jednak zamach to, przyjmie to z przekonaniem, ze dobrze tak przeblydlemu Kaczorowi. Ciekawe tylko czy ta wiekszosc nauczy sie szybko cyrylicy?
  Pozdrawiam
 • @Bialkowski
  Może nie będzie tak źle. Musi wkrótce dojść do jakiegoś przesilenia.

  pozdrawiam
 • @Michał Podobin
  Ta cała dzisiejsza konferencja to akcja przed zbliżającą się pierwszą rocznicą. Myślę, że nieudana.

  pozdrawiam
 • coś trzeba zrobić z prokuratorami, sędziami i adwokatami...
  łajdactw tych tzw prawników żaden naród i żadne państwo nie może znosić i tolerować!!!
 • @4krzych1
  prokuratura, sądy, aparat ścigania gniją na naszych oczach. To jest jedna wielka patologia.

  pozdrawiam
 • prosze zobaczyc prokuratorzy sa cwani!
  nie padlo slowo "watek zamachu zostal umorzony", zatem nie ma to zadnych skutkow prawnych, rodziny nie moga skladac zazalenia..ale efekt propagandowy jest!
 • @wawa
  Oczywiście. Tak wsłuchać się dokładnie to można usłyszeć, że twierdzą tak na podstawie tego czym dysponują, a że nie maja prawie nic to już inna sprawa.
  Ważne, że teraz TVN24, Olejnikowa w dzisiejszej "kropce i" piasecki w piaskiem po oczach będą mogli oprócz definitywnego końca żałoby wysyłać do gawiedzi komunikat "zamach wykluczony"

  pozdrawiam
 • @kokos26
  Miejmy nadzieje, ze takie przesilenie nastapi. Ostatecznie nawet jesli ta wiekszosc bedzie obojetna w znaczeniu przyjmujaca wszystko co zarzadzi gora, to mniejszosc nastawiona patriotycznie powinna robic szum. Podczas zaborow byly to zrywy powstancze, teraz miejmy nadzieje takich opcji nie trzeba bedzie robic. Tylko jak przeciwstawic sie naporowi germanizacji i rusyfikacji, ktore w ostatnim czasie bardzi sie nasilily?
  Pozdrawiam raz jeszcze
 • @Bialkowski
  To już zadanie na całe lata. Trzeba zacząć od odsunięcia agentury obcych wpływów, a tego mechanizmami demokratycznymi raczej się nie załatwi.
  Uścisk dłoni
 • Oni boją się bardziej Rosji niż nas, ale niesłusznie - my jesteśmy bliżej i po wyborach...
  Zgodnie z prawem Orwella znaczenie odwrotności wskazuje że skoro zadekretowali (nie mając dowodów!) iż nie było zamachu, to zamach jest 100% pewny i trwa globalna maskirowka żeby to przykryć. Nasi starają się jak mogą zgodnie z tradycjami stalinowskimi.

  Istotne jest raczej pytanie KTO brał udział w zamachu, bo to ważne dla sytuacji geopolitycznej Polski i nas wszystkich. To może dać odpowiedź o skali zagrożeń i rysującej się przyszłości, możliwych scenariuszach przyszłych wydarzeń. Pomijam sprawę zdrajców z Polski, to odrębna kwestia. Moim zdaniem oni muszą być wszędzie w tej sprawie, także w byłej kancelarii śp Prezydenta i w PiS. Na to wskazuje po prostu historia, w takich przypadkach ZAWSZE tak jest.

  Nie wydaje mi się możliwe żeby tak sobie o akcji zdecydował Putin, ale kto ich tam wie w KGB, to nie są normalni ludkowie. Niczego nie można przesądzić, tło może być przed i po... bardzo złożone, wielowątkowe. W każdym razie Rosja gdyby miała czyste intencje, to sprawę jawnie by wyjaśniła za pomocą międzynarodowej komisji z walnym udziałem Polaków i to także spoza sfer administracji PO. Oddaliby dowody, sekcje powinny być w Polsce i to jakże specjalistyczne, jak nigdy dotąd w historii na poziomie dosłownie "atomowym", bo liczy się wszystko.

  Rosja zatem maskirowką coś ukrywa, co? Gdzie jest ich zasadnicza wina, a gdzie maskują być może błędy swoich baranów, czy własną inicjatywę otępiałych polakożerców, oraz wrobienie Rosji... jakiego ktoś (kto, jak?) dokonał? Szukam okoliczności łagodzących, bo zestrzelić samolot mogli już w 2008, okazji na zamach mieli nieskończoną ilość od jesieni 2007 roku (bul czekał w gotowości jako de facto wiceprezydent) i dokonanie "wypadku" na terenie Rosji jest szczególnym wyzwaniem. Niesamowite. COŚ TU NIE GRA, ale nadchodzi III wojna światowa i kości zostały rzucone. Zegar tyka do wyborów Obamy, jeżeli przegra i wygra ktoś twardy, to ruszą w czasie przejściowym. Będzie wojna? Oby nie, bo Rosja uruchomi taki procesy globalne, które długofalowo ich zniszczą. To nie era Stalina czy Breżniewa.

  Gdybym był decydentem, to nie nakazałbym (w ogóle nie nakazałbym) operacji na terenie Rosji, ale choćby na Kaukazie, czy na Ukrainie, gdziekolwiek, w końcu CASA (to też zamach moim zdaniem) rozbiła się w Polsce, ale mogła np podczas lotu do kwatery NATO, czy na jakąś lotniczą konferencję. Może zamach miał być poza Rosją, ale coś nie wyszło i zaczęli PLAN B? Wyobraźmy sobie podrywającego się do lotu w Warszawie Tupolewa w którym nagle wysiadają silniki, samolot spada kawałek za lotniskiem... to jest profesjonalny WYPADEK, a nie "to" co było w Smoleńsku. Tak działają służby, zamachowcy z I ligi.

  Operacja na terenie Rosji od razu dla każdemu myślącego człowieku na Ziemi daje 100% tezę że to był zamach. Ludzie zawsze tak będą uważać. Podobnie jak w sprawie "wypadku" W Gibraltarze.

  Kto zlecił zabicie Polaków? Bo to jest znacznie ważniejsze od wykonawców i PO-dwykonawców. Możliwe że nie Rosja, trzeba dopuszczać taką ewentualność że zlecenie jest spoza Rosji, albo jakąś formą spółki z Rosją, czy jej agendami np daną służbą, lobbies. Polsce grozi niebezpieczeństwo i 20 lat likwidacji armii może okazać się logiczne... po coś to kreowano. Po coś wybrano Klicha i nakazano mu co mu nakazano. Mam wrażenie że Zdrojewski lepiej by poprowadził MON i dlatego pewnie nie dostał tej teki.

  Martwi mnie jeszcze jedno - nawet śledztwo i TS niewiele wyjaśnią, nie będą mówić. Dowodów twardych raczej nie będzie. Przesłanki to mało. Tajemnicza sprawa na wieki.
 • @kokos26
  Tak, dolali oliwy o ognia.
 • Zamach wykluczony.
  Komunikat polskiej PROWOKATURY. Nic więcej.
 • 1 kwietnia
  Ja bym to oświadczenie traktowała jak głupawy, wprawdzie, ale żart prima aprilisowy.
 • @Marek Kajdas
  "Tajemnicza sprawa na wieki."
  Myślę, że gdyby w Rosji i Europie nastąpiły jakieś gwałtowne polityczne zmiany to nie czekalibyśmy wieki.

  pozdrawiam
 • @kokos26
  Tyle że chcemy Prawdy, ale nie chcemy wojny nawet jeżeli zrobiła to Rosja, czy ktoś z Rosji. Oczywiście wtedy musi być jakoś to honorowo rozwiązane, ale niezwykle to trudny temat. Zamach mógł być elementem walki o władzę nad Rosją. Teraz jakaś ekipa może spróbować usunąć obecne władze pod pretekstem iż dokonali zamachu, a mogli go właśnie oni dokonać, cyrk.

  Inni szatani są tam na pewno czynni żeby jednak do takiej wojny doszło, w ich zamierzeniu nawet do "kontrolowanej" III wojny światowej... Rosja chyba takiej wojny nie chce, są wystarczająco zachwyceni np wysokimi cenami ropy i zarazem przez to gazu swojego, bo takie chore mają sowieckie cenniki, rzecz zdumiewająca w skali światowej z oderwaniem od światowych cen gazu - cen rynkowych.

  Mam wrażenie że Ktoś kreuje klimat do wojny, zatem może się coś złego stać w każdej chwili, czy w dziwnym roku 2012 choćby podczas ME w Polsce. Inauguracyjny mecz, VIPy i nagle w stadion wbija się porwany wielki samolot z pełnymi bakami paliwa... w loże prezydentów, premierów. Czy to mało na wojnę jeżeli ślady zaprowadzą na Kreml? Nie trzeba A380, wystarczy motolotnia z brudną bombą plutonową.

  Powinniśmy być bardzo odporni na wszelkie prowokacje i miejmy nadzieję że bratnie (żarcik) kraje WNP z Rosją na czele także nie chcą wojny, której nie mogą w żaden sposób trwale wygrać. Nie chodzi o militaria, ale to przetasowanie układu, gdzie nie mogą mieć już lepiej, to jest pokłosie II wojny jeszcze. Staną się taką Libią... która się doigrała od NWO. Tak samo doigra się Rosja, WNP. Będą skolonizowani jak my, NWO szuka na nich sposobu i ten sposób ma nawet nazwę... POLSKA! Chiny bowiem nie kwapią się pchać się pod głowice jądrowe Rosji, mniejsza o ich wojna konwencjonalne, ale broń masowego rażenia przeraża kraje wokół Rosji.
 • @Marek Kajdas
  pisałem i mówiłem nie raz. Nie istnieje w historii świata coś takiego jak wieczny pokój. Są tylko raz dłuższe , raz krótsze pauzy strategiczne. Właśnie taka jedna z najdłuższych europejskich pauz dobiega końca.

  pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej