Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
174 posty 472 komentarze

kokos26

kokos26 - „Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów”

Towarzysz Parulski w poważnym państwie natychmiast zostałby wywalony na zbity pysk

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co jeszcze musi się stać, aby szef wojskowej prokuratury wojskowej generał Parulski został wywalony w końcu na zbity pysk?

 Kiedyś w sensacyjnym artykule zamieszczonym w „Wprost” tamtejsi dziennikarze z rozbrajającą szczerością przyznali się do tego, iż w ich rękach jest kilkadziesiąt tomów akt smoleńskiego śledztwa. Autora przecieków nigdy nie poznaliśmy, a podwładni towarzysza Parulskiego wykorzystali to, jako pretekst do wydania zakazu pełnomocnikom rodzin ofiar tragedii smoleńskiej na sporządzanie fotokopii z akt sprawy.

Kiedy zbliżały się święta Bożego Narodzenia w 2010 roku w Gazecie Wyborczej ukazał się niemal w całości oparty na przeciekach z prokuratury artykuł cyngla Czuchnowskiego zatytułowany „Jak znaleziono ciało Lecha Kaczyńskiego”.

Funkcjonariusze z Czerskiej w jakiś cudowny sposób zdobyli dostęp do „ściśle tajnych” kilkudziesięciu zdjęć i filmów nakręconych na miejscu katastrofy przez funkcjonariuszy BOR, a znajdujących się w aktach.

Jakby tego było mało, dzisiejszy artykuł w Gazecie Wyborczej zatytułowany „Café pod agentem” to nic innego jak kontrolowany kolejny przeciek z prokuratury mający na celu dobicie prokuratora Pasionka.

Co jeszcze musi się stać, aby szef wojskowej prokuratury wojskowej generał Parulski został wywalony w końcu na zbity pysk?

Tropienie agentów „wrogiego mocarstwa” i przecieków do „Rzeczpospolitej” i „Naszego Dziennika” w sytuacji, kiedy prokuratura wojskowa od samego początku jest nieszczelna i uprawia grę przeciekami to kuriozum i pokaz wyjątkowej hipokryzji i zakłamania.

A co do agentów obcych państw to mam pytanie do towarzysza Parulskiego. Czy wszczęto śledztwo wobec pułkownika Edmunda Klicha? Wiadomo dziś ze stuprocentowa pewnością, że został on uaktywniony w godzinach przedpołudniowych 10 kwietnia 2010 roku nie przez jakiekolwiek organy polskiego państwa, ale otrzymał telefonicznie rozkaz prosto z Moskwy od człowieka Putina, niejakiego Morozowa.

Czy bierność organów ścigania w tej sprawie jest podyktowana tym, iż akurat w tym przypadku chodzi o „Bratnie mocarstwo” zaprzyjaźnione z polskimi elitami i propagandystami z Czerskiej i Wiertniczej?

 Czy może z tych samych powodów nikt nie bada, dlaczego szef kancelarii premiera Tomasz Arabski spotykał się przed tragedia smoleńską z funkcjonariuszami rosyjskiego państwa poza protokołem dyplomatycznym w jednej z moskiewskich restauracji?

KOMENTARZE

 • ktoś ma jakieś wątpliwości?
  kondominium.
 • @polipid
  Polska nadziana jest obcą agenturą jak dobry keks bakaliami i orzechami.

  pozdr
 • @Autor
  Ale sęk w tym, że wiedza na ten temat ograniczona jest do bardzo wąskiego grona obywateli,nawet elektorat PIS-u nie jest świadomy i przekonany co do stanu rzeczy w tym względzie.
 • @35stan
  Dlatego trzeba o tym pisać i mówić gdzie się tylko da.

  pozdr
 • Towarzysz Pa-Ruski
  Zbierznosc nazwiska nie przypadkowa synalek kacapskiego politruka z zielonego garnizonu w Walczu Juz od najmlodszych lat mial prany mozg i wpojana sluzalczosc Moskalii bez szans na normalne zycie w getcie osiedla wojskowego na zadupiu w Walczu mial jedyne wyjscie zostac zdrajca i zrobic kariere sowieckiego agenta zeby awansowac skonczyl wosjskowa szkole dzieki parti i tatusiowi i juz droga agenta bolszewickiego stala otworem dla niego za tuszowanie zamachu smolenskiego dostal nominacje na generala od innego zdrajcy Polski Komoruskiego pacholka Putina.
 • „Co jeszcze musi się stać, aby szef wojskowej prokuratury wojskowej generał Parulski został wywalony w końcu na zbity pysk?”
  To:

  http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/12720,michnik-przychodzi-noc-dlugich-nozy-czy-noce-moskiewskie
 • @Autor
  Parulski ma pełne poparcie Klicha i Seremeta. Jest wygodny dla obu. Nie zadaje głupich pytań i robi co mu każą. Czy może być lepszy NaczProkWoj? Klich może dzieki temu, że ma usłużny mu aparat prowadzić politykę kadrową w armii wddle własnego uznania. Zawsze można przecież wszcząć śledztwo przeciwko ... i jest wolne miejsce dla właściwego kandydata na właściwe stanowisko. Przykładem dowódca eskadry z Krakowa po katastrofie CASY, który własnie został uniewinniony po długim śledztwie.
 • Temu panu na zdjęciu
  w najbliższej przyszłości będą zerwane dystynkcje oficerskie...

  Narodzie walnij wreszcie pięścią w ten chory układ i rozlicz wszelkich zdrajców, morderców i innych zaprzańców!!!

  Dobrą stroną tej wielkiej tragedii jest to, że ZNAMY teraz wszystkich ( no prawie ) agentów, zaprzańców i szuj którzy spiskowali przeciwko naszemu narodowi...
 • @ALL
  Jaki musi być stan MORALE WOJSKA POLSKIEGO, że daje się prowadzić takim ludziom.
 • @polipid
  Morale to strach. Strach przed wywaleniem z roboty czyli z wojska. Robota jest fajna. Nie trzeba się napracować. Buty wypastowane właści wa koszula mundur żona odprasuje i można pełnić obowiązki obrońcy ojczyzny. Ale jest coś takiego jak WSTYD. Wstydż się generale Parulski.
 • @kanton
  Absolwent Centrum Szkolenia Oficerów Politycznych nie odczuwa wstydu. Czekiści się nie wstydzą i basta. Tego został tam nauczony.
 • Czy panstwo za powawazne mozna uznac ?
  Gdy sad w imieniu tego panstwa pyta bylego premiera, prezesa drugiej
  co wielkosci partii w kraju a najwiekszej opozycyjnej, kandydata na
  prezydenta, ktory otrzymal blisko 48% glosow ,,, czy jest wariatem.

  Moim skromnym zdaniem bardzo daleko nam do normalnosci.
 • 57 tomów art
  W listopadzie 2010 r. WPROST pochwaliło się dotarciem do 57 tomów art ze śledztwa smoleńskiego. Kto został ukarany? Nikt ponieważ znane są związki biznesowe Lisieckiego z ludźmi z Donbasu czyli z Ukrainy i z Rosji. Kapitał spółki Lisieckiego, która kupiła 'Wprost” to kapitał spółki Arksteel, którą założyli cudzoziemcy z Donbasu. Gdy "ludzie z Donbasu" dostają 57 tomów akt ze śledztwa smoleńskiego od swojego prokuratora i przekazują gdzie chcą a Wprost oraz GW uważają to za wolność słowa i wolność przepływu informacji jest to po prostu żenujące w porównaniu z tym z tym co teraz się wyprawia.
 • @jak nie jak tak Nie może byc blisko do normalności, skoro generałowie hańbią mundur polskiego żołnierza!
  "Moim skromnym zdaniem bardzo daleko nam do normalnosci."

  Parulski jest kłamcą i oszustem, człowiekiem bez honoru, który opluwał polskich pilotów od pierwszych chwil po katastrofie! Właśnie za to dostał awans na generała od innego zdrajcy, pomagającego ruskim kagiebistom tuszować sprawę. Do nich przyłączył się inny człowiek bez honoru a mianowicie Dowódca Sił Powietrznych, "generał" Majewski, usiłujący zastraszać załogę Jaka 40!

  http://tinyurl.com/4qkl7m4
  http://tinyurl.com/6lfwx9n
  http://tinyurl.com/6za88p9

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej